Mare pețitor sens greseala neprovocata tenis ficat Gol Este nevoie de

Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală la Madrid -  tenisdecamp.ro
Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală la Madrid - tenisdecamp.ro

Simona Halep a pierdut finala turneului Transylvania Open - Stirileprotv.ro

Simona Halep s-a calificat în runda a treia a turneului US Open învingând-o  pe Kristina Kucova
Simona Halep s-a calificat în runda a treia a turneului US Open învingând-o pe Kristina Kucova

Mihaela Buzărnescu, în sferturi la Strasbourg!

Simona Halep, debut cu victorie la Australian Open. Cinci românce în turul  2 la Melbourne | Digi24
Simona Halep, debut cu victorie la Australian Open. Cinci românce în turul 2 la Melbourne | Digi24

Revenire spectaculoasă la un meci de tenis feminin | Jurnal.md

Cea mai spectaculoasa rasturnare de scor sau un meci dubios? O jucatoare  aflata pe locul 908 WTA a ratat 8 mingi de meci si a pierdut de la 5-0  (40-0) in decisiv | Sport.ro
Cea mai spectaculoasa rasturnare de scor sau un meci dubios? O jucatoare aflata pe locul 908 WTA a ratat 8 mingi de meci si a pierdut de la 5-0 (40-0) in decisiv | Sport.ro

Simona Halep s-a calificat fără emoţii în sferturi la Roland Garros |  Telegraph.md - Știri din Moldova
Simona Halep s-a calificat fără emoţii în sferturi la Roland Garros | Telegraph.md - Știri din Moldova

MIHAELA BUZĂRNESCU, în optimi la Roland Garros, după cea mai mare victorie  a carierei
MIHAELA BUZĂRNESCU, în optimi la Roland Garros, după cea mai mare victorie a carierei

Simona Halep s-a calificat în turul al treilea la US Open

VIDEO) Senzațional! Jaqueline Cristian a învins-o pe Ostapenko

Ana Bogdan, învinsă în Semifinalele Turneului De Tenis De La Monterrey |  Libertatea
Ana Bogdan, învinsă în Semifinalele Turneului De Tenis De La Monterrey | Libertatea

Tenis: Simona Halep, o bate pe Garcia si se califica in semifinala, la  Montreal - ZiarMM
Tenis: Simona Halep, o bate pe Garcia si se califica in semifinala, la Montreal - ZiarMM

Tenis: Simona Halep, învinsă de Serena Williams în sferturile turneului  Australian Open | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep, învinsă de Serena Williams în sferturile turneului Australian Open | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep, calificată în turul al treilea la US Open. Adversara i-a luat  doar patru game-uri | Digi24
Simona Halep, calificată în turul al treilea la US Open. Adversara i-a luat doar patru game-uri | Digi24

Mihaela Buzărnescu a fost învinsă în primul tur la Wimbledon de Venus  Williams
Mihaela Buzărnescu a fost învinsă în primul tur la Wimbledon de Venus Williams

Irina Begu, victorie de răsunet în fața Petrei Kvitova și calificare în  sferturi la Sankt Petersburg!
Irina Begu, victorie de răsunet în fața Petrei Kvitova și calificare în sferturi la Sankt Petersburg!