Home

eu vreau condensator Tahiti turneul de tenis dela doha 2018 rezultate optimi jurnal Zi Spre adevăr

Simona Halep, prima reacție după eliminarea de la Doha

Tenis: Sabalenka s-a calificat în sferturile turneului WTA de la Doha |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Sabalenka s-a calificat în sferturile turneului WTA de la Doha | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Sabalenka s-a calificat în sferturile turneului WTA de la Doha -  Realitatea Sportiva
Tenis: Sabalenka s-a calificat în sferturile turneului WTA de la Doha - Realitatea Sportiva

Video | Halep - Bellis 6-0, 6-4. Simona se califică în semifinale la Doha.  Set secund istovitor
Video | Halep - Bellis 6-0, 6-4. Simona se califică în semifinale la Doha. Set secund istovitor

Iga Swiatek, OUT! Simona Halep, favorita specialiștilor la WTA Toronto.  Programul sferturilor și transmisiunile
Iga Swiatek, OUT! Simona Halep, favorita specialiștilor la WTA Toronto. Programul sferturilor și transmisiunile

Caroline Garcia nu a rezistat la Doha după ce a eliminat-o pe Simona Halep!  Franțuzoaica, OUT în turul 2 - Eurosport
Caroline Garcia nu a rezistat la Doha după ce a eliminat-o pe Simona Halep! Franțuzoaica, OUT în turul 2 - Eurosport

Jaqueline Cristian nu va juca la Indian Wells. Antrenorul său, mesaj de  susținere, după accidentarea de la Doha - Eurosport
Jaqueline Cristian nu va juca la Indian Wells. Antrenorul său, mesaj de susținere, după accidentarea de la Doha - Eurosport

Simona Halep suferă de „complexul Franța” în 2022: după Alize Cornet la AO,  Caroline Garcia o învinge în primul tur la Doha | Sport.ro
Simona Halep suferă de „complexul Franța” în 2022: după Alize Cornet la AO, Caroline Garcia o învinge în primul tur la Doha | Sport.ro

Tenis: Andy Murray, înfrângere categorică în optimile de finală la turneul  de la Doha (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Andy Murray, înfrângere categorică în optimile de finală la turneul de la Doha (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

WTA Miami: Irina Begu joacă sâmbătă în turul al treilea - Programul zilei -  HotNews.ro
WTA Miami: Irina Begu joacă sâmbătă în turul al treilea - Programul zilei - HotNews.ro

Simona Halep a revenit în țară, după retragerea de la Doha | Digi24

Simona Halep - Wikipedia

Angelique Kerber a suferit o înfrângere severă la Doha - spotmedia.ro

Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA |  Pagina 296 din 678 | Prosport
Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA | Pagina 296 din 678 | Prosport

Ce urmează pentru Simona Halep după înfrângerea în primul tur la Doha! La  ce turneu va reveni românca - Eurosport
Ce urmează pentru Simona Halep după înfrângerea în primul tur la Doha! La ce turneu va reveni românca - Eurosport

Tenis - ultimele știri din tenis: meciuri, rezultate, clasamente și program  - Pagina 22 din 60 - Antena Sport
Tenis - ultimele știri din tenis: meciuri, rezultate, clasamente și program - Pagina 22 din 60 - Antena Sport

WTA “BNP Paribas Open”, Indian Wells 2022: Vineri se dispută semifinalele.  Partidele au fost programate | TENISite
WTA “BNP Paribas Open”, Indian Wells 2022: Vineri se dispută semifinalele. Partidele au fost programate | TENISite

Simona Halep, primul mesaj după înfrângerea neașteptată cu Garcia de la Doha!  Ce a transmis - Eurosport
Simona Halep, primul mesaj după înfrângerea neașteptată cu Garcia de la Doha! Ce a transmis - Eurosport

Sorana Cîrstea, OUT în turul 2 la turneul de la Doha! Românca, învinsă de  Garbine Muguruza - Eurosport
Sorana Cîrstea, OUT în turul 2 la turneul de la Doha! Românca, învinsă de Garbine Muguruza - Eurosport

Traseul Simonei Halep către al doilea titlu al carierei la Doha. Își poate  lua revanșa în fața lui Ostapenko în finală
Traseul Simonei Halep către al doilea titlu al carierei la Doha. Își poate lua revanșa în fața lui Ostapenko în finală

Victoria Azarenka, dezlănțuită la Doha! I-a transmis adversarei că are  nevoie de un psihiatru - Eurosport
Victoria Azarenka, dezlănțuită la Doha! I-a transmis adversarei că are nevoie de un psihiatru - Eurosport