Home

Broască Necumpătare portocale meci u baschet prefera răsfăţa felie

U BT Cluj-Napoca, victorie mare cu Ludwigsburg! Ardelenii, cu un pas în  Final 4-ul Champions League - Eurosport
U BT Cluj-Napoca, victorie mare cu Ludwigsburg! Ardelenii, cu un pas în Final 4-ul Champions League - Eurosport

U-BT
U-BT

Cum să pierzi după ce ai condus tot meciul: campioana U-BT Cluj a încheiat  anul în EuroCup | Sport.ro
Cum să pierzi după ce ai condus tot meciul: campioana U-BT Cluj a încheiat anul în EuroCup | Sport.ro

U-BT Cluj-Napoca s-a impus în fața lui Ludwigsburg, în primul meci din  sferturile de finală din Champions League la baschet masculin
U-BT Cluj-Napoca s-a impus în fața lui Ludwigsburg, în primul meci din sferturile de finală din Champions League la baschet masculin

U BT Cluj, învinsă de Ludwigsburg în sferturile Basketball Champions League  / Meciul decisiv va avea loc în România - HotNews.ro
U BT Cluj, învinsă de Ludwigsburg în sferturile Basketball Champions League / Meciul decisiv va avea loc în România - HotNews.ro

U BT Cluj joacă în BCL cu BC Prometey, din... | News.ro

Baschetbaliștii lui U-BT Cluj știu unde se va face diferența în meciul cu  Riesen
Baschetbaliștii lui U-BT Cluj știu unde se va face diferența în meciul cu Riesen

Biletul de baschet (19.04.2022). Meci decisiv pentru U BT Cluj-Napoca

U” BT Cluj pune la bătaie 10.000 de bilete pentru primul meci cu MHP Riesen  Ludwigsburg, din ”sferturile” Basketball Champions League
U” BT Cluj pune la bătaie 10.000 de bilete pentru primul meci cu MHP Riesen Ludwigsburg, din ”sferturile” Basketball Champions League

Performanță uriașă! U BT Cluj s-a calificat între cele mai bune opt echipe  în Liga Campionilor - Eurosport
Performanță uriașă! U BT Cluj s-a calificat între cele mai bune opt echipe în Liga Campionilor - Eurosport

U-BT Cluj-Napoca încheie parcursul istoric din Champions League, într-o  atmosferă absolut fenomenală
U-BT Cluj-Napoca încheie parcursul istoric din Champions League, într-o atmosferă absolut fenomenală

La fotbal suntem "repetenţi", dar la baschet eminenţi! U BT Cluj - MHP  Riesen Ludwigsburg 76-73. Victorie uriaşă pentru ardeleni în sferturile  Basketball Champions League! Fanii au creat o atmosferă electrizantă -  Antena Sport
La fotbal suntem "repetenţi", dar la baschet eminenţi! U BT Cluj - MHP Riesen Ludwigsburg 76-73. Victorie uriaşă pentru ardeleni în sferturile Basketball Champions League! Fanii au creat o atmosferă electrizantă - Antena Sport

Record de asistență la un meci de baschet: 10.000 de fani la Cluj

Sold-out în 30 de minute la meciul decisiv dintre U-BT Cluj-Napoca și  Ludwigsburg!
Sold-out în 30 de minute la meciul decisiv dintre U-BT Cluj-Napoca și Ludwigsburg!

Eșec în meciul cu U-BT Cluj-Napoca, scor 71-93 - SCM Craiova

U-BT Cluj-Napoca a pierdut meciul 2 cu CSO Voluntari în finala Ligii  Naționale de baschet masculin
U-BT Cluj-Napoca a pierdut meciul 2 cu CSO Voluntari în finala Ligii Naționale de baschet masculin

Baschet masculin: Meciul BC Prometei – U-BT Cluj, din Liga Campionilor,  amânat din cauza Covid-19 – ziarulfaclia.ro
Baschet masculin: Meciul BC Prometei – U-BT Cluj, din Liga Campionilor, amânat din cauza Covid-19 – ziarulfaclia.ro

U BT Cluj, meci dramatic în EuroCup. Reacția adversarilor: ”Dracula nu ne  va mânca azi!”
U BT Cluj, meci dramatic în EuroCup. Reacția adversarilor: ”Dracula nu ne va mânca azi!”

Jucătorii lui U-BT Cluj-Napoca sunt pregătiți pentru marele meci din  „sferturile” Champions League
Jucătorii lui U-BT Cluj-Napoca sunt pregătiți pentru marele meci din „sferturile” Champions League

Baschet masculin: U-BT Cluj a câştigat şi al doilea meci al finalei Ligii  Naţionale | AGERPRES • Actualizează lumea.
Baschet masculin: U-BT Cluj a câştigat şi al doilea meci al finalei Ligii Naţionale | AGERPRES • Actualizează lumea.

VIDEO | Jl Bourg - ”U” BT Cluj 88-85. Eşec pentru campioana României, în  primul meci din EuroCup
VIDEO | Jl Bourg - ”U” BT Cluj 88-85. Eşec pentru campioana României, în primul meci din EuroCup