Home

Umiditate a uita Kakadu milioane castigate din tenis întâlni peşteră băutură

Cei mai bogaţi jucători de tenis din lume - BotosaniNews.ro

Forbes a publicat sumele: cât a câştigat Simona Halep în ultimul an şi cine  a depăşit-o pe Serena Williams
Forbes a publicat sumele: cât a câştigat Simona Halep în ultimul an şi cine a depăşit-o pe Serena Williams

Djokovic, primul jucător din istorie care câștigă peste 100 milioane de  dolari din tenis
Djokovic, primul jucător din istorie care câștigă peste 100 milioane de dolari din tenis

Ce loc va ocupa Simona Halep în clasamentul WTA, după ce s-a retras de la  Cincinnati. Românca se recuperează pentru US Open - Antena Sport
Ce loc va ocupa Simona Halep în clasamentul WTA, după ce s-a retras de la Cincinnati. Românca se recuperează pentru US Open - Antena Sport

Simona Halep - peste 10 milioane de dolari din tenis

Forbes a facut anuntul! Cat a incasat Simona Halep in ultimul an si pe ce  loc se afla in clasament | Sport.ro
Forbes a facut anuntul! Cat a incasat Simona Halep in ultimul an si pe ce loc se afla in clasament | Sport.ro

Cati bani a castigat Simona Halep in 2019! La ce suma a ajuns in intreaga  cariera si pe ce loc e in topul all-time al castigurilor | Sport.ro
Cati bani a castigat Simona Halep in 2019! La ce suma a ajuns in intreaga cariera si pe ce loc e in topul all-time al castigurilor | Sport.ro

Simona Halep a câștigat 36,5 milioane $ din tenis. Topul celor mai bogate  sportive - Stirileprotv.ro
Simona Halep a câștigat 36,5 milioane $ din tenis. Topul celor mai bogate sportive - Stirileprotv.ro

Fetita asta a ajuns de 4 ori #1 mondial si a castigat peste 90 de milioane  de dolari din tenis! O recunosti din poza asta? | Sport.ro
Fetita asta a ajuns de 4 ori #1 mondial si a castigat peste 90 de milioane de dolari din tenis! O recunosti din poza asta? | Sport.ro

Serena, Venus, Simona: doar surorile Williams și Halep au câștigat peste  $40 de milioane în istoria tenisului feminin | Sport.ro
Serena, Venus, Simona: doar surorile Williams și Halep au câștigat peste $40 de milioane în istoria tenisului feminin | Sport.ro

Câţi bani a câştigat Simona Halep într-un singur an. Anunțul făcut de  Forbes - Portal de știri
Câţi bani a câştigat Simona Halep într-un singur an. Anunțul făcut de Forbes - Portal de știri

Simona Halep NU mai e în TOP 10 milionari în tenis. Cine i-a luat locul și  CÂT a câștigat sportiva în 2021 | DCNews
Simona Halep NU mai e în TOP 10 milionari în tenis. Cine i-a luat locul și CÂT a câștigat sportiva în 2021 | DCNews

Topul celor mai bine plătiţi jucători de tenis din lume - Forbes.ro

Câți bani a câștigat Simona Halep pentru trofeul cucerit la Melbourne și  cum arată șansele revenirii în top 10 WTA | Sport.ro
Câți bani a câștigat Simona Halep pentru trofeul cucerit la Melbourne și cum arată șansele revenirii în top 10 WTA | Sport.ro

Finala de 1 milion de euro: Simona Halep a castigat turneul de la...

N-a câștigat niciun Grand Slam, dar e cea mai bogată din WTA! Adversara  Simonei Halep moștenește o avere de $5,4 miliarde | Sport.ro
N-a câștigat niciun Grand Slam, dar e cea mai bogată din WTA! Adversara Simonei Halep moștenește o avere de $5,4 miliarde | Sport.ro

Simona Halep, in topul jucatoarelor care au castigat cel mai mult din tenis:  5 milioane doar in 2017! Clasamentul facut public de WTA | Sport.ro
Simona Halep, in topul jucatoarelor care au castigat cel mai mult din tenis: 5 milioane doar in 2017! Clasamentul facut public de WTA | Sport.ro

Novak Djokovic, la un pas să câștige $4,7 milioane într-o singură  săptămână: ce a spus când a fost întrebat despre bani | Sport.ro
Novak Djokovic, la un pas să câștige $4,7 milioane într-o singură săptămână: ce a spus când a fost întrebat despre bani | Sport.ro

Cati bani a castigat in realitate Halep?! Englezii i-au luat un procent  urias!
Cati bani a castigat in realitate Halep?! Englezii i-au luat un procent urias!

Câți bani și-a asigurat Simona Halep la Wimbledon 2022 » Se apropie de  Venus Williams
Câți bani și-a asigurat Simona Halep la Wimbledon 2022 » Se apropie de Venus Williams

VIDEO Simona Halep, campioană la Toronto după o luptă incredibilă cu  Beatriz Haddad Maia - Al 24-lea titlu din carieră - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, campioană la Toronto după o luptă incredibilă cu Beatriz Haddad Maia - Al 24-lea titlu din carieră - HotNews.ro

Record FABULOS! Simona Halep a castigat peste 3 milioane de dolari din tenis  • Buna Ziua Iasi • BZI.ro
Record FABULOS! Simona Halep a castigat peste 3 milioane de dolari din tenis • Buna Ziua Iasi • BZI.ro

Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum  arată TOP 10 WTA - Eurosport
Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum arată TOP 10 WTA - Eurosport

Nadal a castigat 181 de milioane de euro, din tenis! | Brasov | Ziare.com

Câţi bani a câştigat Simona Halep după succesul de la WTA Toronto! Suma  uriaşă care i-a intrat în conturi - Fanatik.ro
Câţi bani a câştigat Simona Halep după succesul de la WTA Toronto! Suma uriaşă care i-a intrat în conturi - Fanatik.ro