Începe Roland Garros: ce e un Grand Slam, cu ce diferă faţă de alte turnee  şi ce n-are voie să facă Halep la Paris | adevarul.ro
Începe Roland Garros: ce e un Grand Slam, cu ce diferă faţă de alte turnee şi ce n-are voie să facă Halep la Paris | adevarul.ro

TOPUL sportivilor cu cele mai multe turnee de Grand Slam. Cum a evoluat  lupta Federer – Nadal – Djokovic
TOPUL sportivilor cu cele mai multe turnee de Grand Slam. Cum a evoluat lupta Federer – Nadal – Djokovic

Cele mai mari premii din istoria tenisului. 2023, anul recordurilor la  turneele de Grand Slam
Cele mai mari premii din istoria tenisului. 2023, anul recordurilor la turneele de Grand Slam

Turnee de Grand Slam - care sunt și când au loc

Schimbare majoră la turneele de Grand Slam! Meciurile "eterne" vor deveni  istorie din acest an - Eurosport
Schimbare majoră la turneele de Grand Slam! Meciurile "eterne" vor deveni istorie din acest an - Eurosport

Vezi premiile celor patru turnee de Grand Slam

Sârbul Novak Djokovic face istorie în tenis: A câștigat al 23-lea turneu  Grand Slam. Record | NapocaNews
Sârbul Novak Djokovic face istorie în tenis: A câștigat al 23-lea turneu Grand Slam. Record | NapocaNews

Schimbare importantă pe piața media » Un singur post va transmite toate  turneele de Grand Slam
Schimbare importantă pe piața media » Un singur post va transmite toate turneele de Grand Slam

Debandada la turneele de Grand Slam: Iata cum se prezinta situatia pentru  sezonul 2019
Debandada la turneele de Grand Slam: Iata cum se prezinta situatia pentru sezonul 2019

Se împlinesc 144 de ani de la primul turneu Wimbledon! Totul despre cea mai  mare competiție de Grand Slam – Monden
Se împlinesc 144 de ani de la primul turneu Wimbledon! Totul despre cea mai mare competiție de Grand Slam – Monden

Turnee de Grand Slam - Introducere în lumea tenisului

Punctaj Tenis Turnee WTA si ATP - Cate puncte are un turneu?

La 36 de ani, Horia Tecău câștigă al 38-lea turneu de tenis, la dublu  masculin, din 61 de finale jucate! Are 3 titluri de Grand Slam, Turneul  Campionilor și o finală olimpică - Ziariștii
La 36 de ani, Horia Tecău câștigă al 38-lea turneu de tenis, la dublu masculin, din 61 de finale jucate! Are 3 titluri de Grand Slam, Turneul Campionilor și o finală olimpică - Ziariștii

Programul celor 4 turnee de Grand Slam 2021 - GNTTIPS.RO

Novak Djokovic a câștigat turneul de la Roland Garros. A devenit cel mai  mare jucător din istorie, cu 23 de Grand Slam-uri - Stirileprotv.ro
Novak Djokovic a câștigat turneul de la Roland Garros. A devenit cel mai mare jucător din istorie, cu 23 de Grand Slam-uri - Stirileprotv.ro

Turnee de Tenis Grand Slam 2020 - Care sunt și când au loc?

Încă o câștigătoare de turnee de Grand Slam a fost eliminată prematur la  Roland Garros - spotmedia.ro
Încă o câștigătoare de turnee de Grand Slam a fost eliminată prematur la Roland Garros - spotmedia.ro