Home

cantitatea vânzărilor face gargară acceptabil veniturile simonei halep din tenis șină model ciment

Simona Halep a câștigat peste 4,5 milioane de dolari în 2014 | Digi24

Simona Halep este singura tenismenă din Top 20 WTA care nu va participa la  turneul de tenis din Australia - Financiarul
Simona Halep este singura tenismenă din Top 20 WTA care nu va participa la turneul de tenis din Australia - Financiarul

Simona Halep nu mai e în top 10 milionari ai tenisului. Cât a câștigat  sportiva în 2021 și cine conduce clasamentul - B1TV.ro
Simona Halep nu mai e în top 10 milionari ai tenisului. Cât a câștigat sportiva în 2021 și cine conduce clasamentul - B1TV.ro

Simona Halep, locul 4 în topul sportivelor cu cele mai mari venituri

Clasament Forbes: Simona Halep, pe locul fruntaș în ierarhia sportivelor cu  cele mai mari venituri
Clasament Forbes: Simona Halep, pe locul fruntaș în ierarhia sportivelor cu cele mai mari venituri

VIDEO Australian Open: Simona Halep, calificare pe repede înainte în optimi  - HotNews.ro
VIDEO Australian Open: Simona Halep, calificare pe repede înainte în optimi - HotNews.ro

Câți bani a câștigat Simona Halep din tenis, în 2017

Simona Halep, la o victorie distanță de un podium istoric al tenisului!  Doar surorile Williams și Sharapova o depășesc + salt important în clasament
Simona Halep, la o victorie distanță de un podium istoric al tenisului! Doar surorile Williams și Sharapova o depășesc + salt important în clasament

AVEREA Simonei Halep: Este mai bogată acum decât Gică Hagi! Cum arată acum  CLASAMENTUL veniturilor
AVEREA Simonei Halep: Este mai bogată acum decât Gică Hagi! Cum arată acum CLASAMENTUL veniturilor

Top Forbes: câți bani au câștigat jucătoarele de tenis în ultimul an! Pe ce  loc se află Simona Halep și ce sume a primit din publicitate
Top Forbes: câți bani au câștigat jucătoarele de tenis în ultimul an! Pe ce loc se află Simona Halep și ce sume a primit din publicitate

Tenis: Simona Halep a coborât un loc în clasamentul WTA | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a coborât un loc în clasamentul WTA | AGERPRES • Actualizează lumea.

Forbes a facut anuntul! Cat a incasat Simona Halep in ultimul an si pe ce  loc se afla in clasament | Sport.ro
Forbes a facut anuntul! Cat a incasat Simona Halep in ultimul an si pe ce loc se afla in clasament | Sport.ro

Veste surprinzătoare despre Simona Halep. Se apropie de o familie celebră,  totul a fost făcut public - Playsport
Veste surprinzătoare despre Simona Halep. Se apropie de o familie celebră, totul a fost făcut public - Playsport

Simona Halep se apropie de borna 40.000.000$ câştigaţi numai din tenis.  Câţi bani a obţinut numărul 3 WTA în 2021
Simona Halep se apropie de borna 40.000.000$ câştigaţi numai din tenis. Câţi bani a obţinut numărul 3 WTA în 2021

Club Halepeno - We Love Simona Halep

Dezastru financiar pentru Simona Halep in 2021. Cati bani a castigat  romanca din tenis in primele patru luni. Comparatia cu anul 2019
Dezastru financiar pentru Simona Halep in 2021. Cati bani a castigat romanca din tenis in primele patru luni. Comparatia cu anul 2019

Câți bani a câștigat Simona Halep în 2022, doar din tenis. Cum arată TOP 5  mondial WTA din punct de vedere al veniturilor - B1TV.ro
Câți bani a câștigat Simona Halep în 2022, doar din tenis. Cum arată TOP 5 mondial WTA din punct de vedere al veniturilor - B1TV.ro

Simona Halep, pe locul 3 în topul celor mai bogate jucătoare de tenis

Cați bani a câștigat Simona Halep din tenis?

Şi-a rotunjit veniturile » Cît cîştigă Simona Halep pentru calificarea în  "sferturi"
Şi-a rotunjit veniturile » Cît cîştigă Simona Halep pentru calificarea în "sferturi"

Simona Halep, în top 10 cel mai bine plătiți tenismeni.Cât a obținut în  2019!
Simona Halep, în top 10 cel mai bine plătiți tenismeni.Cât a obținut în 2019!

Câți bani a câștigat Simona Halep, de fapt, din tenis. Sumele sunt mult mai  mici, s-a aflat adevărul - Playtech Știri
Câți bani a câștigat Simona Halep, de fapt, din tenis. Sumele sunt mult mai mici, s-a aflat adevărul - Playtech Știri

Simona Halep, locul doi în clasamentul veniturilor realizate anul acesta în  circuitul WTA : Europa FM
Simona Halep, locul doi în clasamentul veniturilor realizate anul acesta în circuitul WTA : Europa FM

Eliminare dureroasă pentru Simona Halep din cel mai elitist top. Românca nu  se mai regăsește printre cele mai bogate jucătoare de tenis - Playsport
Eliminare dureroasă pentru Simona Halep din cel mai elitist top. Românca nu se mai regăsește printre cele mai bogate jucătoare de tenis - Playsport